KEDY MI PRÍDE TOVAR? // TOVAR POSIELAM V DEŇ OBJEDNÁVKY, PRÍPADNE NA DRUHÝ DEŇ OD VYTVORENIA OBJEDNÁVKY, POTOM UŽ JE TO NA CHALANOCH Z PACKETY. ALE ZVYČAJNE DODANIE TRVÁ 1-3 DNI,AK U KONKRÉTNEHO PRODUKTU NIE JE NAPÍSANÉ INAK.

NESEDÍ MI VEĽKOSŤ, ČO TERAZ? // V PRÍPADE ZLÉHO VÝBERU VEĽKOSTI TI TOVAR RÁD VYMENÍM BEZ ĎALŠIEHO POPLATKU V LEHOTE 14 DNÍ OD PREBRATIA ZÁSIELKY. VÝNIMKU TVORIA EXKLUZÍVNE KÚSKY, U KTORÝCH JE JEDNA VEĽKOSŤ A NIE JE MOŽNÉ TOVAR VYMENIŤ ZA INÚ VEĽKOSŤ. V OBOCH PRÍPADOCH JE NUTNÉ POSLAŤ TOVAR SPÄŤ SPOLU S FAKTÚROU POMOCOU VÝDAJNÉHO MIESTA PACKETY. HNEĎ AKO TOVAR PRÍDE, POSIELAM SPRÁVNU VEĽKOSŤ/POSIELAM PENIAZE SPÄŤ NA ÚČET (V PRÍPADE AK SA VEĽKOSŤ VYMENIŤ NEDÁ). V OBOCH PRÍPADOCH MA PROSÍM KONTAKTUJ BUĎ MAILOM, ALEBO POMOCOU KONTAKTNÉHO FORMULÁRA KDE POSKYTNEM BLIŽŠIE INFO. 

KAM SI MÔŽEM NECHAŤ TOVAR DORUČIŤ? // AKTUÁLNE POSIELAM NA ÚZEMIE SLOVENSKEJ A ČESKEJ REPUBLIKY.

AKO MÔŽEM ZAPLATIŤ? // POMOCOU PLATOBNEJ KARTY PRI PREVZATÍ ZÁSIELKY ALEBO PLATBOU NA DOBIERKU V HOTOVOSTI.

AKO SI MÔŽEM NECHAŤ TOVAR DORUČIŤ? // TOVAR SI MÔŽEŠ NECHAŤ DORUČIŤ NA VÝDAJNÉ MIESTA PACKETY / DORUČIŤ PRIAMO NA ADRESU.

KDE NÁJDEM VEĽKOSTNÉ TABUĽKY? // VEĽKOSTNÉ TABUĽKY NÁJDEŠ PRIAMO V GALÉRII PRI KONKRÉTNOM PRUDUKTE. VEĽKOSTI SA MÔŽU LÍŠIŤ +- 1-2 CENTIMETRE. PRE NAJLEPŠÍ LOOK ODPORÚČAM VŠETKY MOJE HANDRY NOSIŤ OVERSIZED.

AKO SA O VECI STARAŤ ABY VYDRŽALI ČO NAJDLHŠIE? // HNEĎ AKO TI ZÁSIELKA PRÍDE A JEDNÁ SA O KUS, KTORÝ MÁ NA SEBE POTLAČ, ODPORÚČAM EŠTE PRED NOSENÍM OBLEČENIE OPRAŤ (ZMIZNÚ TAK NEDOKONALOSTI Z TLAČE). ABY TI HANDRY VYDRŽALI ČO NAJDLHŠIE, ODPORÚČAM PRAŤ RUČNE V STUDENEJ VODE, NEPOUŽÍVAŤ ŽIADNE CHEMICKÉ PRÍPRAVKY NA BIELENIE, ŽEHLIŤ NA NÍZKYCH TEPLOTÁCH, NEŽEHLIŤ POTLAČ!, NEPOUŽÍVAŤ SUSIČKU / ALEBO TO DAJ ŽENE, JE TO JEJ ROBOTA...